O MNIE

Dowiedz się o mnie więcej

Witaj w Nowamed

Medycyna estetyczna to nie pragnienie bycia idealnym i nie może mieć związku z całkowitym brakiem samoakceptacji.

To wydobycie z nas autentyczności i podkreśleniu dotychczasowego, naturalnego piękna. W swojej codziennej pracy skupiam się przede wszystkim na poprawie jakości skóry za pomocą zabiegów regeneracyjnych opartych na stopniowej i regularnej rewitalizacji i biostymulacji skóry.


Dla mnie dzisiejsza medycyna estetyczna to metamorfozy twarzy tworzone w sposób nie przerysowany, to zasada mniej znaczy więcej, to potrzeba subtelnych i stopniowych zmian twarzy, wykonywanych wieloetapowo. To poszanowanie prawidłowych proporcji i uzyskanie harmonijnych rysów twarzy.

Agnieszka Czaja-Nowacka
lekarz dentysta ,medycyna estetyczna

Moje doświadczenie
Uczestniczę w szkoleniach, warsztatach praktycznych i konferencjach podnosząc swoje kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej.
Uczestniczę w szkoleniach, warsztatach praktycznych i konferencjach podnosząc swoje kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej.

Jestem absolwentką wydziału lekarsko- dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyłam studia w 2009 roku. Od tego czasu regularnie uczestniczę w szkoleniach praktycznych i teoretycznych, podnosząc swoje kwalifikacje i aktualizując swoją wiedzę o nowościach w świecie nauki.

Ukończyłam również studia podyplomowe dla lekarzy w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej na kierunku Medycyna Estetyczna, zdałam ustny egzamin komisyjny z wynikiem bardzo dobry. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Poznaj bliżej klinikę

Dowiedz się więcej o Klinice Nowamed i naszej filozofii Medycyny Estetycznej

Poznaj bliżej nasz zespół profesjonalistów oraz miejsce, w którym najważniejszy jest wysoki standard. Profesjonalizm, zaangażowanie i dobro pacjenta to dla nas fundamentalne wartości. Zapraszamy Cię do naszego świata piękna!

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
NA PEWNO ZNAJDZIESZ
U NAS COŚ
DLA SIEBIE

Zapoznaj się z naszą szeroką gamą profesjonalnych zabiegów